Відбірковий етап Шкільної волейбольної ліги України серед дівчат відбувся в Маріуполі

919

8-го лютого на спортивній базі спеціалізованої школи № 63 відбувся Маріупольський міський етап чемпіонату України з волейболу серед  дівчат 2005 р. н. закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 років.

Напередодні, протягом тижня проводились змагання в районах: Центральний район на базі СШ № 63, Кальміуський район – СШ № 42, Приморський район – ЗЗСО № 54, Лівобережний район – Гімназія № 1. Загалом в змаганнях взяли участь 18 команд (216 дівчат).

Переможцями районів стали команди: ЗЗСО № 9, 37, СШ № 5, 42 які були запрошені на міський етап. Згідно регламенту команди змагались за коловою системою.

Переможцем змагань стала команда Спеціалізованої школи № 5, на другому місці команда СШ № 42 та на третьому команда ЗЗСО № 9.

Переможці та призери були нагороджені дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями, м’ячами від Маріупольського управління молоді та спорту та від відділення національного олімпійського комітету України в Донецької області діти отримали олімпійську символіку і літературу.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів