Відбулась церемонія відкриття ХХХ Всесвітньої зимової Універсіади

417

В ніч з 12 на 13 січня у Лейк-Плесід на Херб Брукс Арені відбулась урочиста церемонія відкриття ХХХ Всесвітньої зимової Універсіади (FISU World University Games), що проводиться під егідою Міжнародної федерації університетського спорту (FISU). 

Під час урочистого параду команд-учасниць команду України трибуни зустрічали не лише під гучні оплески, як і інші 42 команди, але і стоячи! Надзвичайно приємно було відчувати таку підтримку інших країн, навіть через екран, і лише можна уявити наскільки це «пробирало» членів нашої команди, які проходили повз трибуни. І в першу чергу ці овації, це захоплення інших людей Україною викликано стійкістю і незламністю, сміливістю і впевненістю наших воїнів, що захищають Україну і її громадян, а присутність наших спортсменів на міжнародній арені є безперечним тому доказом! Тому впевнені, що і наші студенти-спортсмени зроблять все від них залежне, щоб гімн України вкотре пролунав на міжнародних змаганнях, підкреслюючи стійкість українців!

Протягом наступних 10 днів майже півтори тисячі студентів-спортсменів віком від 18 до 25 років з 540 університетів та 43 країн світу будуть вести боротьбу за звання найсильніших як в особистих, так і в командних змаганнях в 12 видах спорту. 

Нагадаємо, що представники української студентської збірної братимуть участь у 8 видах спорту з 12. І на даний момент боротьбу вже розпочали представники скейтбордингу, хокею і фігурного катання. А це як раз ті види, представниками яких є здебільшого студенти Києва.

Місто Київ в складі студентської збірної команди України представляють 27 спортсменів в 6 видах спорту, що є представниками п’яти закладів вищої освіти столиці. Найбільше представництво – 21 спортсмен в 5 видах спорту – від Національного університету фізичного виховання і спорту України. Крім того, троє студентів-спортсменів представляють Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова у фігурному катанні та лижних гонках, і по одному з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (скейтбординг), Національного університету «Києво-Могилянська академія» (шорт-трек) та Академії праці, соціальних відносин і туризму (хокей).

То ж бажаємо успішних стартів всім нашим студентам, міцної нервової системи і витримки їх тренерам, нових перемог і високих досягнень Україні!

Вболіваємо і підтримуємо наших спортсменів!

Слідкувати за ходом змагань Ви можете за посиланням на прямі трансляції: 

️Трансляція буде доступна тут

Результати за цим посиланням

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів