Відбулась онлайн-конференція «Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед школярів «COOL GAMES», як новий формат проведення уроків фізичної культури»

2313

Сьогодні за ініціативи Луганського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулась онлайн-конференція «Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед учнів «COOL GAMES» як новий формат проведення уроків фізичної культури». Змагання започатковані  та організовуються Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України спільно з громадською організацією «Українська федерація учнівського спорту».

Участь у конференції приймали керівники та фахівці відділів освіти і методичних об’єднань  міськвиконкомів, райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл Луганської області. З вітальним словом до учасників звернулись – голова Комітету  з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко, директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк та начальник обласної філії КФВС МОН України Віктор Острєцов.

«За результатами двох років проведення «Cool Games» розроблені методичні рекомендації для вчителів фізкультури, які можуть застосовувати в кожній звичайній школі, на звичайному уроці фізкультури. Елементи командних ігор, які є для сучасних дітей цікавими, і в яких також розвивається, стимулюється їх фізична активність» – зазначив Вадим Стеценко.

«Ми бачимо спад інтересу дітей до уроків фізкультури. Крім того, діти зараз дуже багато сидять, проводять багато часу за комп’ютерами. І для нас важливо, якимось чином кожну дитину, кожного учня мотивувати до фізичної активності в період карантину, а згодом – іти на урок фізкультури» – наголосив В.Острєцов.

Помічник керівника Комітету фізичного виховання МОН України Сергій Антропов, який розповів учасникам конференції, що другий рік поспіль Україною впевнено крокують «Круті ігри» учнів Всеукраїнського спортивно-масового заходу «СООL  GAMES» – змагань серед учнів 9-10 років, 11-13 років та 14-17 років. Команди Луганської області гідно представляють свій регіон у даних змаганнях та входять до чільної п’ятірки кращих команд в Україні.

 «Естафети та конкурси з програм «СООL  GAMES» набувають все більшої популярності серед учнів і вчителів та використовуються у навчальних закладах Луганської області під час уроків фізичної культури, що сприяє збільшенню рухової активності учнів, залученню їх до систематичних занять фізичної культури та спорту» зазначив головний суддя обласного етапу Володимир Пархомович.

Шановні вчителі фізичної культури, долучайтесь до нового формату проведення уроків фізичної культури. Будьте активними, готовими до нових знань! Карантин дає нам час для навчання й самовдосконалення.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів