Відбулась онлайн-нарада з представниками відділів освіти районів, міст та територіальних громад Тернопільської області 

1018

Сьогодні відбулась організована Тернопільським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України онлайн-нарада на тему «Рекомендації з практичного досвіду діяльності закладів загальної середньої освіти з впровадження спортивно-масового заходу «Cool Games» серед учнівської молоді».

В нараді прийняли участь представники відділів освіти, відповідальні за фізичне виховання та керівники методичних секцій та всі зацікавлені викладачі.

Протягом наради учасники змогли обговорити основні нюанси організації та проведення спортивно-масового заходу Cool Games, питання та проблеми, які виникають під час проведення заходу в начальних заходах. Поділились досвідом участі в обласному та всеукраїнському етапах.

З привітальним словом до учасників звернувся помічник голови Комітету ФВС МОН Сергій Антропов, начальник управління спорту Комітету Євген Петрушевський, із загальною інформацію наради ознайомив начальник відділення Олександр Бірюков, доповнили його учасники обласних та всеукраїнських фіналів: Любомир Бенцал, головний суддя одного з дивізіонів фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games»; Сергій Дрейко, методист відділу освіти Підволочиської селищної ради; Ярослав Нечай,- директор Залозецької ЗОШ І-ІІІ ст.; Василь Кирилюк вчитель фізичної культури Борщівського НВК «ЗНЗІ-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика»; Лілія Булич, неодноразова учасниця Cool games в якості представника та судді.

Організатори наради залишились задоволені онлайн-зустріччю та обіцяли продовжити дистанційну співпрацю для покращення та полегшення роботи в сфері розвитку учнівського спорту.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів