Відбулась Спартакіада серед учнів ЗПО Кіровоградщини

1856

 Кіровоградським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2019 року на базах Кропивницького професійного ліцею сфери послуг і торгівлі, Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. М. Федоровського; м. Кропивницький, КЗ ДЮСШ № 2, м. Олександрія та Благовіщенського професійного ліцею проведено черговий вид обласної Спартакіади серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році. У зональних іграх з волейболу серед юнаків та дівчат прийняло участь 14 команд юнаків та 11 команд дівчат.

Серед юнаків право грати у фінальних змаганнях з волейболу отримали команди: регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова, ПТУ № 36 смт. Новгородка, Знам’янського професійного ліцею, Центральноукраїнського вищого професійного училища ім. М. Федоровського та Благовіщенського професійного ліцею.

Серед дівчат до фінальних змагань вийшли команди: Благовіщенського професійного ліцею, Знам’янського професійного ліцею, ПТУ № 32 м. Бобринець, регіонального центру професійної освіти ім. О. С. Єгорова та Кропивницького вищого професійного училища. Фінальні змагання з волейболу відбудуться 28 лютого у м. Кропивницький.

Кіровоградське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів