Відбулася розширена нарада представників спортивної галузі Київської області

1180

19 березня 2019 року в м. Києві відбулася розширена нарада управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, керівників комунальних закладів Київської обласної ради спортивного спрямування, представників спортивної громадськості Київської області. У заході брали участь відомі спортсмени, тренери, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл та представники засобів масової інформації. Також, у роботі наради взяв участь начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, член колегії, Анатолій Ільченко.

У ході наради було підведено підсумки проведеної роботи в сфері фізичної культури і спорту у 2018 році, освітлено стан розвитку спортивної галузі. Приємно відзначити, що за результатами рейтингу з літніх олімпійських видів спорту у 2018 році Київська область зайняла 5 місце, а з неолімпійських видів спорту – 3 місце.

В рамках заходу, відбулася традиційна урочиста церемонія вручення почесних відзнак. Було нагороджено кращих спортсменів та кращих тренерів Київської області за підсумками 2018 року.

Були вручені відзнаки найкращим закладам, які посіли призові місця в огляд-конкурсі серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київської області. Так, було нагороджено у своїх групах ДЮСШ «Старт» м. Березань, ДЮСШ м. Борисполя, ДЮСШ м. Обухова, ДЮСШ м. Ірпеня, ДЮСШ № 1 м. Білої Церкви, Броварське вище училище фізичної культури, Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту.

Київське обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів