Відбулись обласні змагання «Олімпійське лелеченя»

1380

У Луганській області завершилися обласні спортивні змагання серед дітей – «Олімпійське лелеченя». Фінал відбувся в місті Лисичанськ, на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14.

Сюди прибули переможці зонального етапу – команди Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти, м. Рубіжне СШ №7, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м. Лисичанська.

Змагання, що орієнтувалися на олімпійську програму, розпочалися з урочистостей та презентацій команд. Школярі змагались також у спортивній вікторині, рухливій грі – волейбол, у спортивних конкурсах на скакалці (дівчата) і стрибках у довжину з місця (хлопці), у спортивних естафетах та у фінальному багатоборстві  «Лелеченя». Всім допомагала справжня спортивна дружба.

Чемпіонами стали учні Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4. Трохи поступилася їм команда Рубіжанської СШ №7. На третьому місці – Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти.

Кращу команду підготував Волошин Валерій Сергійович. А перемогу вибороли: Майоров Олександр, Живага Володимир, Живага Валерія, Мордовцева Дарія, Горєтий Іван, Дрєєв Богдан, Загарський Владислав, Семьонова Марія, Набойченко Анастасія, Верьовкін Дмитро, Коваленко Олександра, Степаненко Дарина. Попереду в них Всеукраїнський етап змагань.

Організатор змагань Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Луганське обласне відділення НОК України.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів