Відбулись змагання зі спортивного багатоборства

1931

У спортивному залі коледжу за ініціативи викладачів циклової комісії  фізичного виховання та за сприянням студентського профкому  були організовані і проведені змагання зі спортивного багатоборства серед дівчат 1-4 курсів. Мета – популяризувати здоровий спосіб життя та продемонструвати, що бути здоровим і сильним – це модно та круто.

Адже сучасна молодь – виключно за здоровий відпочинок та цікаве змістовне дозвілля!

Команди виборювали перемогу у трьох фізичних вправах: згинанні розгинанні рук в упорі лежачи, стрибках у довжину з місця та підніманні тулуба з положення лежачи за 1 хвилину.

За підсумками змагань визначено групи-переможці:

1 місце-група ПО44;

2 місце-група ПО22;

3 місце-група ПО14.

В особистому заліку з переконливим результатом, перемогу здобула Соломія Табачак  (ПО21), 2 місце виборола Вікторія Оленюк (ПО46), 3 місце у Олесі Шмід (СП3) .

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями дирекції коледжу.