Відбулось відкриття літньої Гімназіади в Марокко

1519

Офіційна церемонія відкриття XVII Всесвітньої літньої Гімназіади, в якій взяли участь 360 марроканських учнів і учениць, пройшла пізно ввечері 3 травня на головному стадіоні Марракешу Grand Stadium, який вміщує понад 45000 вболівальників.

За цьогорічною вимогою Організаійного комітету змагань, прапор країни мали нести четверо: двоє тренерів і двоє спортсменів. Від України це були представники й представниці художньої гімнастики, боксу, тхеквондо і греко-римської боротьби. На змагання приїхало 3000 учасників і учасниць із 58 країн світу.

На прес-конференції напередодні відкриття змагань президент Міжнародної Федерації учнівського спорту Лоран Петринка зазначив: «Сьогодні неможливо уявити систему освіти без фізичної культури і спорту. Дуже відрадно, коли школярі у свій вільний час надають перевагу заняттям спортом.

Гімназіада покликана поєднати в собі традиційну спортивну конкуренцію з системою освіти та олімпійськими цінностями». До речі, Україна – одна з найчисельніших делегацій. Віримо в нашу збірну!

Коментарі

коментарів