Відбулось засідання, стосовно розвитку студентського спорту

1855

23 квітня на базі Прикарпатського національного університету відбулося  спільне засідання Івано-Франківського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання і спорту МОН України, Івано-Франківської спортивної студентської спілки, представників закладів вищої освіти області та студентських рад. Головне питання – розвитку студентського спорту в області.

«Наше головне завдання – підготувати здорову молодь. Потрібно сформувати концепцію за підтримки місцевої влади і держави щодо  розвитку тих видів спорту, які є сьогодні перспективними у вищих навчальних закладах області. Також необхідно розвивати загальний оздоровчий рух фізичного виховання, щоб спорт став культом для нашої молоді. Поряд із цим потрібно спільно працювати над розвитком спортивної інфраструктури», – зазначив Голова ради спортивної студентської спілки області, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда розпочинаючи засідання.

Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань порядку денного. Передусім йшлося про участь студентів у ХIV обласній літній Універсіаді та обласному Чемпіонаті з вільної та греко-римської боротьби. Присутні обговорили та затвердили Положення про проведення цих спортивних змагань.

Увага присутніх зверталася і на міжнародну діяльність обласної студентської спілки. В контексті цього заплановано проведення круглого столу за участі представників спортивної спілки студентів Польщі. Також учасники спільного засідання обговорили питання участі наших студентів у Європейських студентських іграх. Останні відбудуться в липні цього року.

Михайло Стефанків, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України поінформував присутніх про проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту. Він закликав представників університетів Івано-Франківська підготувати команди до участі в обласному відбірковому етапі спортивних змагань. Команда-переможець братиме участь у всеукраїнських.

Під час спільного засідання відбулося нагородження. Голова ради спортивної студентської спілки області, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Михайло Стефанків вручили Почесні грамоти та Дипломи Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України представникам закладів вищої освіти у пропаганді здорового способу життя серед студентської молоді.

Пам`ятними кубками та Почесними грамотами також нагороджені переможці фінальних змагань ХIII обласної літньої Універсіади 2017 року серед студентів вищих навчальних закладів. За I-е місце – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, II-е – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та III-є місце – Івано-Франківський національний медичний університет. За II-е місце серед вищих навчальних закладів VI категорії (2000 студентів) у ХIII літній всеукраїнській Універсіаді нагороджений Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького.

Івано-Франківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

 

 

Коментарі

коментарів