Відбулись онлайн-семінари Луганського обласного відділення КФВС МОН

142

Впродовж цих двох днів представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України взяли участь в онлайн-семінарах, які були організовані Луганським обласним відділенням КФВС МОН спільно з Навчально-науковим інститутом з фізичного виховання та спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

24 травня семінар був по темі «Фітнес, як соціокультурний компонент розвитку сучасного суспільства». Ганна Толчєва, доцент кафедри олімпійського та професійного спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, розповіла про види фітнесу, що на сьогодні фітнес є певним чином субкультурою – фітнес-культура, яка спонукає та є стимулом до здорового способу життя та мислення кожної людини, і може розглядатися у соціокультурному аспекті, оскільки охоплює різноманітні сторони життєдіяльності сучасного покоління. 

25 травня відбувся семінар на тему «Організація особистих оздоровчих занять засобами легкої атлетики». Перед початком лекції з вітальним словом до учасників звернувся Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. 

Спікером семінару виступила Тетяна Полулященко – кандидат педагогічних наук, доцентка кафедри спортивних дисциплін цього ж університету. Вона розповіла про прагнення до фізичного вдосконалення, бажання поліпшити своє самопочуття, підвищити 

працездатність, позбутися від усіляких недуг та пошук для себе найбільш ефективних фізичних вправ, за допомогою яких можна було б боротися за збереження і підвищення здоров’я.

Дякуємо представникам Луганського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН за таку грунтовну підготовку онлайн семінарів.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів