Відбувся Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед учнів ЗПО(ЗПТО)

281

19 жовтня 2023 року у м.Черкаси на футбольному майданчику спортивного комплексу „Черкаси-Арена“ відбувся Чемпіонат Черкаської області з футзалу серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

З вітальним словом до учасників змагань звернулась – Саприкіна Антоніна Володимирівна, начальник відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

В змаганнях взяли участь 7 начальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти за участю 70 спортсменів:

ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів»

ДНЗ «Черкаське вище професійне училище»

ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»

ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»

ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей»

ДНЗ «Корсунь – Шевченківський професійний ліцей»

ДНЗ «Канівське вище професійне училище»

Змагання проходили в два етапи: груповий та фінальний. На першому етапі команди  у групах виборювали право змагатись за призові місця: На другому етапі переможці груп виборювали I-II місце, команди, які зайняли другі місця в групах, виборювали III-IV місце.

За підсумками змагань п’єдестал пошани має такий вигляд:

І місце – збірна команда ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»;

ІІ місце – збірна команда ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей»;

ІІІ місце – збірна команда ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей».

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України