Відбувся Кубок України з плавання «Містер Батерфляй»

3098

В м. Запоріжжя проходив Кубок України з плавання «Містер Батерфляй», в якому незважаючи на свій ще юний вік, успішно виступили вихованці Броварського вищого училища фізичної культури.

Переможцями стали Микита Помазан, який виграв дистанцію 50м брасом (рез. 0:28.57), Савченко Ольга, яка святкувала перемоги на двох дистанціях – 400 м і 200м (4:58.94 і 2:21.11) комплексним плаванням. Ольга здобула також срібну нагороду  в плаванні на дистанції 400 м вільним стилем (4:28.45).

У естафеті 4х100 м вільним стилем на Кубку України було встановлено вище досягнення України (3:59.35). У складі збірної естафетної команди України, яка виграла ці змагання і встановила вище досягнення, брала участь вихованка відділення плавання БВУФК Вирвич Вікторія.

Вперше виконали норматив Майстри спорту України з плавання вихованці училища Дивак Марія та Семенов Михайло.