Відбувся міський фінал огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання

1725

Напередодні травневих свят у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки і права №234 м. Києва авторитетне журі у складі головного спеціаліста відділу дошкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Тамари Миколаївни Найденко, директора ЗДО № 205 комбінованого типу зі спеціальними групами для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Ніни Іванівни Герасимчук, представників Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксани Миколаївни В’ялої, Володимира Петровича Лосєва визначило переможців та призерів ІІ міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. Перед початком визначення результатів зі словами привітання виступили: Заслужений працівник освіти України Ганна Василівна Руденко та начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Ілліч Бобровник.

В період січень-березень 2018 року у місті Києві проходив І етап, в якому взяло участь 133 заклади дошкільної освіти, з яких 123 міського типу загального розвитку та 10 закладів компенсуючого типу. У другому фінальному міському етапі взяли участь переможці І етапу, а саме – 7 закладів міського типу загального розвитку та 4  – компенсуючого типу.

За підсумками журі вийти у фінальну частину Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти вибороли право серед ЗДО міського типу – №33 Святошинського району та ЗДО компенсуючого типу № 285 Голосіївського району.

Бажаємо перемоги нашим конкурсантам у наступному етапі.  Висловлюємо щиру подяку директору спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням економіки і права №234 м. Києва Вікторії Володимирівни Тупало за надання відмінних умов для проведення огляду-конкурсу.

    Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів