Відбувся відкритий чемпіонат міста Києва з гирьового спорту серед школярів та студентів

574

13 березня на базі школи І-ІІІ ступенів № 1 Шевченківського району м. Києва відбувся відкритий чемпіонат м. Києва з гирьового спорту серед студентів та учнів.

І хоч в умовах карантинних обмежень всі змагання відбуваються без глядачів, юних спортсменів особисто привітали організатори змагань: начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник і президент Федерації гирьового спорту України та головний суддя змагань Юрій Щербина.

У змаганнях взяли участь п’ять закладів загальної середньої освіти м. Києва й області та сім закладів вищої освіти, серед яких Київський національний університет будівництва і архітектури, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна академія внутрішніх справ, Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Не зважаючи на відсутність глядачів та груп підтримки спортсменів, змагання на випробування сили та витривалості відбувались як завжди емоційно та видовищно. Найменші розпочинали змагання в першій половині дня, а студенти розпочали свої виступи в другій, щоб уникнути скупчення і масовості. Особливо цікавими та захопливими були виступи найменших учасників змагань, переможці яких визначались в особистій першості за 5 віковими категоріями від 2003р.н до 2012 р.н у відповідних вагових категоріях. Окремо хочеться виділити одного з наймолодших учасників Черняка Станіслава (2012 р.н., м.Бориспіль), який продемонстрував неабияку витривалість та силу духу й тіла, виконавши 156 підйомів довгим циклом двома гирями по 4 кг, і посів І місце у своїй віковій категорії.

Переможці та призери серед студентів визначались окремо в особистому заліку серед чоловіків в 6 вагових категоріях і в 3 вагових категоріях серед жінок, так і в командному заліку серед закладів вищої освіти м.Києва. В командному заліку бронзовими призерами стала команда Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, срібло завоювала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка та золото вибороли студенти Національної академії внутрішніх справ.

Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо сили духу, майбутніх перемог та впевнено йди до своїх цілей!

Висловлюємо щирі слова подяки за гостинність та допомогу в організації та проведенні змагань директору школи №1 – Тарасу Анатолійовичу Швидуну, вчителю фізичної культури – Михайлу Олександровичу Ісаєву та президенту Федерації гирьового спорту України Юрію Володимировичу Щербині за відданість своїй справі.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів