Відкритий турнір з дзюдо серед школярів пройшов на Рівненщині

1889

Протягом тижня на теренах області пройшли два значних заходи з дзюдо серед школярів: чемпіонат Рівненської області в с. Зоря Рівненського району та відкритий турнір серед школярів присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав в ЗОШ № 23 м. Рівне в якому прийняли участь близько 300 учнів віком від 6 до 15 років з Рівне, Луцька, Любомля, Ковеля, Шацька, Дубно, Житомира, Хмельницького, Нетішина, с. Зоря Рівненського району Рівненської області.

В командному заліку загальну перемогу здобула команда м. Любомля Волинської області, рівненчани, більшість з яких представляли ЗОШ №23, вибороли друге загальнокомандне місце, представники м. Луцька – третє.

В особистому заліку відмінну підготовку продемонстрували учні ЗОШ № 23 м. Рівне  Корнійчук Максим, Матвійчук Данило, Кочубей Борис, Савчук Олексій, Кензерський Арсен, які стали переможцями у своїх вагових та вікових категоріях.

За підсумками цих змагань остаточно сформована збірна команда Рівненської області для участі у Всеукраїнських змаганнях «Combat Games».

Рівненське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України