Відкритий чемпіонат Києва з дзюдо серед юніорів і кадетів відбувся у столиці

813

28-29 січня у спортивній залі школи № 111 імені С.А. Ковпака, що в Дарницькому районі м. Києва відбулись змагання відкритого чемпіонату м.Києва з дзюдо серед кадетів до 18 років і юніорів до 20 років, організовані Федерацією дзюдо м. Києва за підтримки Департаменту молоді і спорту КМДА. Участь в них взяли юні спортсмени не лише з м.Києва, але і з Житомирської, Київської, Черкаської, Запорізької, Сумської і Чернігівської областей. Загальна кількість учасників юніорського чемпіонату склала 45 спортсменів і 175 юнаків і дівчат змагалися серед кадетів.

Для учнівської молоді Києва це були ще і відбіркові змагання на участь у ІІІ Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед учнів “Combat Games” , а також можливість проявити себе і продемонструвати свою майстерність для відбору в подальшому на участь в змаганнях V літньої Гімназіади України.

У змаганнях серед юніорів у всіх вагових категоріях серед чоловіків і у двох з чотирьох вагових категоріях серед жінок чемпіонами змагань стали вихованці київської ДЮСШ «Юний Спартаківець», тому зрозуміло, що і у медальному командному заліку саме ця ДЮСШ посіла І місце. На рахунку її вихованців 9 золотих, 5 срібних і 1 бронзова нагорода. Друге місце медального заліку принесли своїй школі вихованці освітянської КДЮСШ №14 м.Києва. В їх активі 2 срібні та 2 бронзові нагороди. Третє місце зайняла КДЮСШ «Артем», її вихованці вибороли 2 бронзові нагороди.

У змаганнях серед кадетів тріумфували також вихованці ДЮСШ «Юний Спартаківець». Їм вдалося завоювати 3 золоті, 3 срібні і 2 бронзові медалі. Друге місце медального заліку з 2 золотими і 3 бронзовими нагородами займає ДЮСШ «Динамо». А на третій сходинці освітянська КДЮСШ №14, вихованці якої мають в своєму активі 1 золоту, 2 срібні і 3 бронзові нагороди.

Щиро вітаємо переможців і призерів змагань та їх тренерів з успішними виступами! Дякуємо організаторам змагань за їх зусилля і чудове проведення заходу в умовах сьогодення! Найбільша Подяка нашим воїнам за можливість проведення заходу і наш захист, і захист нашої землі!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Разом до Перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України