Відкритий чемпіонат з перетягування канату в приміщенні відбувся у Києві

497

18 лютого Державний торговельно-економічний університет приймав відкритий чемпіонат м.Києва з перетягування канату в приміщенні, організаторами якого виступили Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату та Департамент молоді і спорту КМДА. Крім столичних команд, які представляли 5 закладів освіти столиці, на змагання завітали команди зі Львівщини, а саме Національної  академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. 

Загалом в чемпіонаті взяли участь 9 чоловічих і 5 жіночих команд, серед яких студенти київських Державного торговельно-економічного університету, Національного авіаційного університету, Державного університету телекомунікацій, Київського військового ліцею імені Івана Богуна та Київського професійного коледжу з посиленою військовою і фізичною підготовкою.  Відвідав змагання і привітав напутніми словами студентів під час церемонії відкриття змагань ректор ДТЕУ Анатолій Антонович Мазаракі, який не лише активно сприяє і підтримує розвиток студентського спорту в університеті, а й всіляко допомагає і приймає на спортивній базі університету міські студентські змагання з різних видів спорту. Також на змаганнях підтримував свою команду начальник Київського військового ліцею ім. Богуна – Герой України, генерал-майор Ігор Володимирович Гордійчук! Запальним сучасним танком надихали учасників змагань на боротьбу і перемоги представники гурту Dance Family.

За результатами чемпіонату місця серед команд-учасниць розподілились наступним чином:

серед жіночих команд: І місце – Державний торговельно-економічний університет; ІІ місце – Національна академія сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного; ІІІ місце – Національний авіаційний університет.

серед чоловічих команд: І місце – Державний торговельно-економічний університет; ІІ і ІІІ місця зайняли команди Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.

Щиро вітаємо переможців і призерів змагань! Дякуємо всім викладачам і представникам кафедр фізичного виховання, що разом з командами брали участь в змаганнях і готували їх до виступів, організаторам – за яскраве проведення чемпіонату і подаровані позитивні емоції його учасникам. А головні слова подяки нашим Захисникам – завдяки зусиллям яких проведення цих і багатьох інших спортивних заходів серед учнівської і студентської молоді стало можливим зараз!

Слава Україні! Слава Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів