Відкритий турнір з боксу серед школярів відбувся у столиці

1382

18-19 січня у боксерській залі КДЮСШ №14 відбувся відкритий турнір з боксу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №14 Деснянського району міста Києва, присвячений пам’яті видатного спортсмена і тренера, Майстра спорту СРСР, чемпіона України Третьякова Анатолія Івановича, який виховав на базі КДЮСШ №14 більше 25-ти майстрів спорту України, чемпіонів Світу та Європи.

 На початку змагань учасників та гостей турніру з боксу привітав та надихнув вітальними словами почесний гість – начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник. 

Загалом участь у змаганнях взяли 140 спортсменів з міста Києва та Київської області (м.Обухів, м.Біла Церква, м.Ірпінь, м.Буча, м.Бородянка тощо), які завзято боролися за головні нагороди змагань та право зватися кращими серед одноліток. Також призери, крім медалей і грамот, отримали спортивні сувеніри, які надали спонсори змагань (колишні учні КДЮСШ №14).

В підсумку усі учасники та гості боксерського форуму отримали купу задоволення від спілкування, спортивного азарту та змагальницької боротьби у ринзі серед майбутніх чемпіонів.

(За матеріалами Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №14
Деснянського району міста Києва)

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів