ВИЗНАЧИЛАСЯ КРАЩА СТОЛИЧНА ШКІЛЬНА БАСКЕТБОЛЬНА КОМАНДА

1162

У київському спортивному комплексі «Авангард» відбулися змагання «Фінал чотирьох» чемпіонату міста Києва з баскетболу «Київська шкільна баскетбольна ліга» серед юнаків закладів загальної середньої освіти.

Два дні чотири кращі команди змагалися між собою за головні нагороди турніру та за звання кращих баскетболістів-школярів міста Києва. У напружених іграх більш кращу форму продемонстрували школярі з Деснянського району – ЗЗСО № 277. Другу сходинку п’єдесталу посіли юнаки з Шевченківського району – ЗЗСО № 163. Остаточний рахунок на табло між командами був 62:47.У грі за третє місце між командами  ЗЗСО № 314 Дарницького району та ЗЗСО № 173 Солом’янського району фортуна більш посміхалася гравцям ЗЗСО № 173, в підсумку вони перемогли з рахунком 57:50.

Призери були нагороджені президентом Київської шкільної баскетбольної ліги Дмитром Базилевским та керівником спонсора турніру «Глобус Банк» кубками, медалями, відповідними грамотами, грошовими нагородами, а переможці отримали сертифікат на 20000 грн.

Висловлюємо подяку організатором баскетбольного турніру за розвиток спорту серед учнівської молоді та дякуємо колективу чирлідерів «Red Foxes» за святкову атмосферу!

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів