Визначились фіналісти з волейболу серед школярів Черкащини

1827

23 лютого 2019 року на базі Черкаських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №10 та № 18 відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат за програмою ХХV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти.

До Черкас прибули 12 команд-переможців зональних змагань з волейболу (по 6 команд юнаків та дівчат) Черкаської області.

У фінальній зустрічі в запеклій боротьбі між командами юнаків Черкаського та Маньківського районів перемогу здобула команда Черкаського району. Трете місце посіла команда Чорнобаївського району.

Фінальна зустріч змагань серед дівчат була не менш запеклою. Перемогу здобула команда міста Черкаси, друге місце посіла команда Тальнівської ОТГ, на третьому місці – Канівська ОТГ.

Команди-призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами Черкаського обласного відділення КФВС МОН України.

Черкаське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України