ВИЗНАЧИЛИСЬ КРАЩІ СТУДЕНТСЬКІ ШАХОВІ КОМАНДИ СТОЛИЦІ

1483

В Києві відбулись змагання Чемпіонату з шахів серед студентських команд закладів вищої освіти м. Києва, участь в якому взяли 12 команд.

Захід проходив на облаштованій на подвір’ї Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв сцені, що знаходиться на території Києво-Печерської Лаври. Проведення цих змагань в комфортній і дружній атмосфері стало можливим за допомоги і підтримки багатьох небайдужих людей і організацій: насамперед ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв академіка Василя Гнатовича Чернеця, керівництва Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, керівника шахового клубу «Бригантина» Олександра Івановича Рибченка, що забезпечили суддівство змагань та надали дошки та годинники для проведення заходу, і звичайно ж вони б не відбулись би без їх головного ідеолога – президента громадської організації «Спортивний клуб «Інтелект, краса, сила столиці України» Івана Романовича Захарчука, який є основною рушійною силою проведення більшості шахових змагань серед учнівської і студентської молоді м. Києва.

За результатами командних змагань, що проводились за швейцарською системою в 7 турів, чемпіонами м. Києва стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка, срібними призерами стали студенти Національного університету біоресурсів та природокористування України, бронзові нагороди вибороли студенти Київського національного університету будівництва і архітектури України.

Нагороди найкращим і дипломи командам-учасницям заходу приїхали вручити заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема, міжнародний гросмейстер з шахів Оксана Возовик, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України поздоровляє команди з заслуженою перемогою і висловлює щирі слова подяки всім учасникам і організаторам заходу, що зробили свій внесок в організацію цих змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів