Визначились переможці чемпіонату України з більярдного спорту серед студентів

1251

Сьогодні, 13 лютого, завершилися змагання Чемпіонату України серед студентів з більярдного спорту у дисципліні «Вільна піраміда», які гостинно приймав більярдний клуб Національного авіаційного університету «Авіатор».

За підсумками боротьби, що тривала протягом двох днів, в особистому заліку звання чемпіонів України вибороли студенти Національного університету фізичного виховання і спорту України Котляр Анна та Клестов Андрій. Срібними призерами стали: студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України Жигайлова Любов та студент Національного авіаційного університету Говтва Данило. Бронзові нагороди заслужено отримали Кудинська Влада – Національний університет фізичного виховання і спорту України та Малахова Юлія – Тернопільський національний економічний університет. Серед чоловіків третє місце посіли студенти Національного авіаційного університету та Житомирського державного технічного університету Євтєєв Ілля і Зайченко Микола відповідно.

В командному заліку місця розподілилися наступним чином: серед жіночих команд І місце завоювала команда Національного університету фізичного виховання і спорту України, ІІ місце – Тернопільський національний економічний університет. Серед чоловічих команд І місце вибороли представники Національного авіаційного університету, ІІ місце – команда Національного університету фізичного виховання і спорту України, ІІІ місце – Житомирський державний технічний університет.

Хотілось би відмітити, що незважаючи на вік, юні більярдисти проявляли себе справжніми професіоналами, демонструючи свої вміння, стратегічне мислення, відмінний окомір та холоднокровність, адже саме ці якості є запорукою успішної гри. Спостерігати за їх точними, вивіреними ударами було неймовірно цікаво.

Вітаємо переможців сьогоднішніх змагань та бажаємо морально-вольової витримки, і обов’язково концентрації уваги, яка повинна будуватися на собі, на ударі та на стійці. Успіхів!

З нетерпінням чекаємо на наступні ігри Чемпіонату.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів