Визначились переможці змагань з волейболу серед ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Південної зони Донецької області

1092

На спортивній базі  Маріупольського механіко-металургійного коледжу (директор Степанов В.В.)  відбулися змагання з волейболу – Спартакіади студентів ЗВО I – II рівня акредитації міста Маріуполя.

10 команд виявили бажання взяти участь у змаганнях, 60 дівчат вийшли на спортивний майданчик коледжу, який не вперше надає можливість провести змагання на своїй базі, продемонструвати свою майстерність, вибрати найсильнішу команду серед студентів коледжів.

Перед початком змагань головна суддівська колегія визначила систему гри, провела жеребкування. Дівчата енергійно розпочали змагання. Кожна команда мріяла про перемогу, але більш вдалими, підготовленими виявилися студентки Механіко-металургійного коледжу (директор Степанов В.В.), які посіли перше місце, другою стала команда Будівельного технікуму (директор Білай А.В.), почесне третє місце вибороли представниці Електромеханічного технікуму директор Орлов О.Й.).

Гарним завершенням змагань стало нагородження переможців  дипломами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, грамотами, медалями та кубком Маріупольського управління ФКС.

Вітаємо команду  Механіко-металургійного коледжу, яка посіла перше місце, висловлюємо подяку керівнику фізичного виховання Федотенко С.І. за гідну підготовку команди до змагань та директору Степанову В.В. за створення умов для навчання і занять спортом.

 

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

 

 

Коментарі

коментарів