ВИЗНАЧИВСЯ ПЕРЕМОЖЕЦЬ СТОЛИЧНОГО ЕТАПУ ТУРНІРУ НА ПРИЗИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КЛУБУ «ШКІРЯНИЙ М`ЯЧ»

990

27 квітня у Києві на Оболонському стадіоні «Зміна» визначився тріумфатор IV етапу міських змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 років народження.

За головні нагороди змагань з 20 квітня боролися 10 збірних команд районів столиці. Сьогодні було зіграно півфінальні та фінальні матчі. Серед кращих юних футболістів столиці опинилися представники Дніпровського, Святошинського, Деснянського та Голосіївського районів. Кульмінацією турніру стала гра за чільні місця, у якій зустрілися школярі з Голосієво та Деснянського району. У більш ніж в напруженій зустрічі перемогу з рахунком 4:0 здобули багаторазові учасники Всеукраїнських змагань учні збірної закладів загальної середньої освіти Деснянського району міста Києва. Два третіх місця вибороли команди Дніпровського та Святошинського районів.

Юних футболістів з жаданими нагородами вітав начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник та виконавчий директор федерації футболу міста Києва Дмитро Салогуб.

Вітаємо переможців і призерів IV етапу міських змагань на призи Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2005 років народження та бажаємо гарного виступу в наступному етапі змагань !

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН України

Коментарі

коментарів