Волейбольні змагання ХV обласних Спортивних ігор серед здобувачів ЗП(ЗПТ)О пройшли у Чернівцях

91

12-13 березня 2024 року на спортивних базах Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки та професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці відбулися змагання ХV обласних Спортивних ігор серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти  з волейболу (юнаки).

Учасників розділили на 4 групи. Ігри проводилися за коловою системою, переможець групи отримував право грати у фінальних іграх, які також проводилися за коловою системою.

Право грати у фінальних іграх здобули команди Чернівецького професійного машинобудівного ліцею – переможець І групи, Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки – переможець ІІ групи, Чернівецького професійного будівельного ліцею – переможець ІІІ групи та команда Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу – переможець ІV групи.

У підсумку змагань місця розподілились наступним чином:

І місце – Чернівецьке вище професійне училище радіоелектроніки;

ІІ місце – Чернівецький професійний машинобудівний ліцей;

ІІІ місце – Чернівецький професійний ліцей автомобільного сервісу;

IV місце – Чернівецький професійний будівельний ліцей.

Команд-переможців та призерів змагань було нагороджено кубками та дипломами Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН  України та управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України