Волейбольні змагання серед команд юнаків та дівчат за програмою XVI обласної Універсіади

629

Протягом березня-квітня місяця 2021 року в закладах фахової передвищої освіти відбулися І та ІІ етапи змагань з волейболу серед студентів за програмою
XVI обласної Універсіади, в яких взяло участь 2968 юнаків та дівчат. Кращі з них увійшли до складів збірних команд навчальних закладів.

В квітні 2021 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були проведені зональні змагання з волейболу, а 12 травня 2021 року фінальні змагання серед команд юнаків та дівчат закладів фахової передвищої освіти,  які завоювали це право за результатами зональних змагань.

Змагання відбулись в спортивній залі на двох майданчиках Херсонського державного аграрно-економічного університету.

В результаті проведених змагань з волейболу чемпіонами XVI обласної Універсіади серед команд юнаків стали курсанти Морського фахового коледжу ХДМА, на другому місці курсанти Херсонського морського коледжу рибної промисловості, третє місце посіли студенти Бериславського медичного фахового коледжу, а команда дівчат цього навчального закладу стала чемпіонками XVI обласної Універсіади.

На другому місці студентки Бериславського педагогічного коледжу і на третьому місці команда Херсонського політехнічного фахового коледжу.

Переможці та призери в командному заліку серед юнаків та дівчат були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України