Волинських освітян привітали з професійним святом

922

У місті Луцьку, 4 жовтня 2018 року в приміщенні Волинського обласного  музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти.

На святі були присутні голова обласної державної адміністрації Олександ Савченко, радник голови Волинської обласної ради В’ячеслав Рубльов, начальник управління освіти, науки та молоді найвищого виконавчого органу влади в області Людмила Плахотна, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, працівники дошкілля та позашкілля, закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та профтехосвіти, закладів вищої освіти І та ІІ рівнів акредитації й багато інших.

Усі почесні гості бажали освітянам здоров’я , наснаги, творчого задоволення, Божого благословення.

У рамках свята начальником управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмилою Плахотною та начальником Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександром Манахіним проведено нагородження переможців та призерів XXVI обласної Спартакіади серед студентів ЗВО I-II р. а. та XIII обласної Спартакіади ЗЗСО обласного підпорядкування.

Щиро вітаємо наших освітян!

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів