Всеукраїнські ігри з єдиноборств «Combat Games» відбулись у Києві

2522

У столичному Палаці спорту відгриміли змагання Перших Всеукраїнських ігор з єдиноборств серед школярів «Сombat Games», які були організовані і проведені за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на чолі з Вадимом Стеценком та ГО «Українська федерація учнівського спорту» на чолі з заступником міністра освіти і науки Романом Гребою з залучення представників федерацій з видів спорту і їх всілякої підтримки в організації і проведенні змагань.

Бійцівські Ігри проводилися з метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту у закладах загальної середньої освіти, в відбіркових змаганнях яких взяли участь 7200 дівчат і хлопців з 24 регіонів України та міста Києва. 500 із них у фінальній частині змагалися за путівки на Всесвітні ігри з єдиноборств серед школярів «ISF World School Combat Games 2019», які з 16 до 21 червня відбудуться в Будапешті (Угорщина). Ігри фінальної частини проводились на арені Палацу спорту одночасно з п’яти видів єдиноборств: боротьба вільна та греко-римська, дзюдо, карате та тхеквондо ВТФ.

На урочистому відкритті фінальної частини змагань були присутні багато почесних гостей, в тому числі віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, представники організаторів змагань, Міністерства освіти  і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Олімпійської академії, Спортивного комітету України, Спортивної студентської спілки України, представники міської і обласної виконавчої влади, голови Всеукраїнських та Київських міських федерацій з видів спорту. На відкритті змагань у юних спортсменів була можливість зустрітися і познайомитися з їх старшими колегами, які вже досягли чималих успіхів на спортивній ниві – чемпіонами та призерами європейських і світових першостей з карате, боротьби, дзюдо, тхеквондо ВТФ.

Безпосередньо для столичних школярів змагання пройшли досить результативно.

У змаганнях з дзюдо столичні школярі посіли І загальнокомандне місце (11 медалей). Марія Полякова (ЗЗСО №123), Ія Кучава (ЗЗСО №328), Юлія Курченко (ЗЗСО №211), Катерина Семенченко (ЗЗСО №328) та Вадим Леонтьєв (ЗЗСО №328) посіли перші місця у своїх вагових категоріях. Другі місця п’єдесталу пошани вибороли Марк Орешкін (ЗЗСО №118), Дмитро Зеленський (ЗЗСО №118) та Іван Щерба (ЗЗСО №328). Бронзові нагороди здобули Станіслав Рибін (ЗЗСО №328), Лука Петров (ЗЗСО №157) та Родіон Кригін (ЗЗСО №328).

У змаганнях з карате кияни також посіли І загальнокомандне місце (5 медалей). Золото здобули Нікіта Філіпов (ЗЗСО №290) та Владислав Бірюков (ЗЗСО №43). Срібну медаль завоювала Ксенія Ільїна (ЗЗСО №246). Бронзові нагороди вибороли Денис Аксьонов (ЗЗСО №267) та Марія Андреєва (ЗЗСО №208).

У змаганнях з тхеквондо ВТФ команда міста Києва завоювала ІІ загальнокомандне місце з доробком у 11 медалей. Золоті нагороди у «Пумсе» виборов Давід Полянський (ЗЗСО №245). У виді програми «Керуги» Олександр Єрко (ЗЗСО №253), Вікторія Нагурна (ЗЗСО №76) та Єлизавета Герасименко (ЦОО «Оптіма») посіли перше місце. Срібні нагороди здобули Володимир Бистров (ЗЗСО №98) та Діана Нам (ЗЗСО №76). Бронзу завоювали Михайло Штань (ЗЗСО №35), Софія Михайлова (ЗЗСО №219), Андрій Молодець та учениці ЗЗСО №76 Вероніка Нечипоренко і Аліна Журба.

У змаганнях з боротьби греко-римської столичні спортсмени здобули 9 медалей різного ґатунку. Золото виборов Давид Чулковський (34-38 кг), ЗЗСО №133. Срібні медалі вибороли Петро Шафранський (44 кг) та Дмитро Бунтов (62 кг). Бронзові нагороди здобули Денис Іванченко(41 кг), Сергій Мироненко (44 кг), Євген Кирюхін (ЗЗСО №63), 44 кг, Єгор Мазніченко (48 кг), Владислав Тихий (52кг) та Давид Артюшенко (75 кг), ЗЗСО №196.

Разом із ГО «Українською федерацією учнівського спорту» дякуємо федераціям з видів спорту за підтримку цієї мегаподії: Висловлюємо слова вдячності за плідне співробітництво представникам Асоціації спортивної боротьби України Олександру Смишляєву, Федерації дзюдо Києва Ігорю Охобі, Українській федерації карате Максиму Бєлєвцову та Федерації тхеквондо (ВТФ) України Валерію Брунсу.

Разом із здоровою спортивною молоддю до перемог!