Всеукраїнські змагання з легкої атлетики пам’яті С.Операйла відбулись на Сумщині

222

15-16  грудня 2021 року відбулися Всеукраїнські змагання серед учнів пам’яті Заслуженого тренера України С.Операйла з легкої атлетики.

В чемпіонаті брало участь 18 регіонів. Загальна кількість учасників змагань – понад 300 учнів.

Хвилиною мовчання спортсмени та всі присутні вшанували пам’ять Сергія Ілліча Операйла.

На церемонії урочистого відкриття були присутні почесні гості:

Заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, Олена Бойко.

Заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Володимир Артамонов.

Директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Вікторія Гробова.

Проректор з науково-педагогічної роботи Сумського державного університету, Олександр Бріжатий.

Вихованка Сергія Ілліча Операйла, учасниця двох Олімпійських ігор в Атланті та Сіднеї, Олена Хлусович.

Начальник обласного відділу (філії) комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Владислав Маслов.

Голова Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, срібна призерка Олімпійських ігор 1998-го року у Нагано, Олена Петрова.

Директор центральної ШВСМ Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Руслан Гурневич.

В особистих змаганнях маємо такі результати:

Штовхання ядра:

Хлопці:

І місце – Кравченко Ігор (Київська область) з результатом 15.45;

ІІ місце – Чирва Станіслав (Чернігівська область) з результатом 14:99;

ІІІ місце – Титаренко Олександр (Сумська область) з результатом 13.57.

Дівчата:

І місце – Пономаренко Марія (Дніпропетровська область) з результатом 13.22;

ІІ місце – Шепель Ангеліна (Чернігівська область) з результатом 12:90;

ІІІ місце – Манко Анастасія (Дніпропетровська область) з результатом 11.29.

Спортивна ходьба 3000 м:

Хлопці:

І місце – Муравський Едуард (Волинська область) з результатом 13.19.59;

ІІ місце – Шевченко Вадим (Сумська область) з результатом 14.09.19;

ІІІ місце – Лазуренко Сергій (Сумська область) з результатом 14.59.59.

Дівчата:

І місце – Лук’янович Оксана (Волинська область) з результатом 14.48.11;

ІІ місце – Ющенко Дарина (Сумська область) з результатом 16.05.97;

ІІІ місце – Матрунчик Анна (Волинська область) з результатом 16.20.03.

 Стрибки у довжину:

Хлопці:

І місце – Скременський Михайло (Дніпропетровська область) з результатом 6.65;

ІІ місце – Шкабара Андрій (Київська область) з результатом 6.22;

ІІІ місце – Бітмарчук Михайло (Дніпропетровська область) з результатом 6.08.

Дівчата:

І місце – Дмитрієва Лансія (Дніпропетровська область) з результатом 5.67;

ІІ місце – Часс Альона (Дніпропетровська область) з результатом 5.64;

ІІІ місце – Бабак Вікторія (Дніпропетровська область) з результатом 5.62.

Стрибки з жердиною:

Хлопці:

І місце – Климач Олександр (Чернігівська область) з результатом 3.70.

Біг 60 м.:

Хлопці:

І місце – Штуца Максим (Миколаївська область) з результатом 7.19;

ІІ місце – Коноваленко Станіслав (Київська область) з результатом 7.23;

ІІІ місце – Костецький Нікіта (Сумська область) з результатом 7.23.

Дівчата:

І місце – Гончаренко Діана (Сумська область) з результатом 7.82;

ІІ місце – Степаненко Дарина (Луганська область) з результатом 7.96;

ІІІ місце – Рибалка Інна (Сумська область) з результатом 8.00.

Біг 60 м. з/б:

Хлопці:

І місце – Шульга Юрій (Черкаська область) з результатом 8.46;

ІІ місце – Москаленко Михайло (Сумська область) з результатом 8.47;

ІІІ місце – Чєкас Єгор (Дніпропетровська область) з результатом 8.51.

Дівчата:

І місце – Басай Яна (Київська область) з результатом 9.03;

ІІ місце – Рибалка Інна (Сумська область) з результатом 9.35;

ІІІ місце – Землянікіна Єлизавета (Сумська область) з результатом 9.48.

Біг 400 м.:

Хлопці:

І місце – Тарасенко Віталій (Чернігівська область) з результатом 51.68;

ІІ місце – Романов Максим (Сумська область) з результатом 51.78;

ІІІ місце – Водяний Владислав (Дніпропетровська область) з результатом 52.66.

Дівчата:

І місце – Кобелєва Єлизавета (Дніпропетровська область) з результатом 59.17;

ІІ місце – Машанєнкова Ольга (Рівненська область) з результатом 59.48;

ІІІ місце – Косюга Дар’я (Миколаївська область) з результатом 1.01.7.

Біг 1 500 м.:

Хлопці:

І місце – Ляшенко Артем (Дніпропетровська область) з результатом 4.11.83;

ІІ місце – Радзевило Андрій (Кіровоградська область) з результатом 4.21.24;

ІІІ місце – Матюк Андрій (Волинська область) з результатом 4.22.69.

Дівчата:

І місце – Ткаченко Анна (Чернігівська область) з результатом 4.58.81;

ІІ місце – Смоленська Мілена (Сумська область) з результатом 4.59.55;

ІІІ місце – Дмитренко Аліна (Чернігівська область) з результатом 5.02.45.

Біг 2 000 м.:

Хлопці:

І місце – Скочко Владислав (Полтавська область) з результатом 6.36.44;

ІІ місце – Лисенко Денис (Київська область) з результатом 6.40.18;

ІІІ місце – Павленко Гліб (Дніпропетровська область) з результатом 6.43.98.

Дівчата:

І місце – Мурзанова Катерина (Дніпропетровська область) з результатом 7.17.91;

ІІ місце – Прилепська Катерина (Київська область) з результатом 7.32.74;

ІІІ місце – Деменко Ольга (Чернігівська область) з результатом 8.00.05

Cтрибки у висоту:

Хлопці:

І місце – Костенко Анатолій (Миколаївська область) з результатом 185;

ІІ місце – Коляновський Олександр (Хмельницька область) з результатом 175;

ІІІ місце – Бродський Ян  (Чернігівська область) з результатом 170.

Дівчата:

І місце – Ковтунова Марина (Донецька область) з результатом 175;

ІІ місце – Ткаченко Катерина (Чернігівська область) з результатом 165;

ІІІ місце – Онищенко Катерина (Миколаївська область) з результатом 160.

Потрійний стрибок:

Хлопці:

І місце – Скременський Михайло (Дніпропетровська область) з результатом 14.40;

ІІ місце – Лесенко Дмитро (Чернігівська область) з результатом 13.57;

ІІІ місце – Білавенко Олександр (Кіровоградська область) з результатом 13.41.

Дівчата:

І місце – Часс Альона (Дніпропетровська область) з результатом 12.20;

ІІ місце – Бабак Вікторія (Дніпропетровська область) з результатом 12.03;

ІІІ місце – Кулеба Олександра (Дніпропетровська область) з результатом 10.83.

 Біг 200 м.:

Хлопці:

І місце – Костецький Нікіта (Сумська область) з результатом 23.21;

ІІ місце – Романов Максим (Сумська область) з результатом 23.49;

ІІІ місце – Карандуков Дмитро (Кіровоградська область) з результатом 23.94

Дівчата:

І місце – Землянікіна Єлизавета (Сумська область) з результатом 26.63;

ІІ місце – Полижай Іванна (Сумська область) з результатом 27.13;

ІІІ місце – Басай Яна (Київська область) з результатом 27.22.

Біг 800 м.:

Хлопці:

І місце – Бурхович Богдан (Дніпропетровська область) з результатом 2.01.21;

ІІ місце – Ляшенко Артем (Дніпропетровська область) з результатом 2.04.05;

ІІІ місце – Столяр Олександр (Житомирська область) з результатом 2.04.16

Дівчата:

І місце – Кобелєва Єлизавета (Дніпропетровська область) з результатом 2.18.39;

ІІ місце – Ткаченко Анна (Чернігівська область) з результатом 2.18.79;

ІІІ місце – Смоленська Мілена (Сумська область) з результатом 2.19.92.

Біг 3 000 м.:

Хлопці:

І місце – Радзевило Андрій (Кіровоградська область) з результатом 9.34.07;

ІІ місце – Матюк Андрій (Волинська область) з результатом 9.34.72;

ІІІ місце – Столяр Назар (Сумська область) з результатом 9.36.34.

Дівчата:

І місце – Дмитренко Аліна (Чернігівська область) з результатом 10.53.84;

ІІ місце – Причиніч Катерина (Волинська область) з результатом 11.17.36;

ІІІ місце – Фіщюк Юлія (Хмельницька область) з результатом 11.17.69.

У загальнокомандній першості золото виборола команда Дніпропетровської області, срібло отримала команда Сумської області та бронзову перемогу здобула команда Чернігівської області.

Вітаємо усіх учасників, призерів та переможців змагань!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів