Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв відбувся на Київщині

1890

В селищі Калинівка Васильківського району Київської області відбувся Всеукраїнський Фестиваль бойових мистецтв «Булава». На фестиваль приїхали команди учасників з міст, селищ та сіл нашої неосяжної України : Запоріжжя, Дніпро, Київ, Рівне, Миколаїв, БілаЦерква, Васильків, Фастів, Миронівка, Володарка, Пісківка, Калинівка, Данилівка та інші.

Всього в спортивних змаганнях, які проходили в спортивному комплексі імені Івана Піддубного, за кубок козацького полковника Семена Палія взяли участь, близько 400 борців  2001-2010 років народження з різних видів боротьби.

На фестивалі були представлені: рукопашний бій «Спас», бої на шаблях, боротьба панкратіон (традішин та греплінг).

На параді відкриття гостей і учасників фестивалю вітали: голова Васильківської РДА В. Одинець, селищний голова Калинівки Ю. Олексенко, перший заступник КОФСТ «Динамо» О. Гаврилко, голова ради «Козацько-лицарський клуб» – головний суддя змагань О. Чернишенко.

Спортивні змагання пройшли в дружній, спортивній боротьбі. Глядачі побачили нові національні види боротьби, які зараз розвиваються у нас в країні. По завершенню змагань всі переможці і призери отримали свої медалі, грамоти і кубки.

В Центральному парку Калинівки проходила масова частина фестивалю де були показові виступи, стрільба з лука, метання ножів та сокир, виставка козацької та сучасної зброї, безкоштовний куліш від козаків, виступи самодіяльних артистів та знаних гуртів: «Буття», «Дружу музико», «Труба». Перед глядачами виступили і соліст гурту «Тінь соня» Сергій Василюк та бандурист Тарас Силенко. Завершував фестиваль бойових мистецтв виступ вогняного театру «КОТ».

Всі хто побачив це дійство, були в захваті. Дякуємо всім хто долучився до його проведення!

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного  виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів