Всеукраїнський проєкт «DO like OLYMPIANS» в Краматорській українській гімназії

1153

Весело та активно проходить Олімпійський тиждень в Краматорській українській гімназії. Учні навчального закладу завжди охоче приймають участь в усіх проєктах Національного олімпійського комітету України. Не став виключенням і цей навчальний рік.

В гості до школярів завітали представники регіонального відділення НОК України і спільно з Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України реалізували Всеукраїнський проєкт для дітей та молоді «DO like OLYMPIANS», ініціатором і засновником якого виступає Національний олімпійський комітет України.

Майже 60 учнів шостих класів отримали побажання завжди досягати своєї мети та стати переможцями від відповідального секретаря відділення Дмитра Подопригори та
В.о. начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, члена Виконкому відділення Ігоря Нестеренка. А захоплюючу руханку провела Молодий посол «Олімпійського уроку #BeActive» в Донецькій області, бронзова призерка І Юнацьких олімпійських ігор з легкої атлетики Ганна Александрова.

А далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагались дві команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. Але сили були рівні, тож перемога стала спільною.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проєкту.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів