Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Сhellenge Fest» відбувся на Полтавщині

1048

Полтавщина активно долучилась до проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Сhellenge Fest», який відбувається 24 вересня 2019 року одночасно в усіх регіонах України.

В районах та містах області близько 10000 учнів закладів загальної середньої освіти беруть участь у різноманітних активностях, а також змаганнях з баскетболу 3х3, міні-футболу, футболу, волейболу, шашок, шахмат, майстер-класах з кросфіту, воркауту, степаеробіки, тхеквондо, дзюдо тощо, показових виступах видатних спортсменів, естафетах «COOL GAMES». 

Головним місцем проведення визначено м. Полтава. На спортивній базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 школярі обласного центру стали активними учасниками заходу. 

 З вітальним словом перед учасниками виступили почесні гості: Президент Спортивної студентської спілки України у Полтавській області, президент Полтавського відділення Української федерації учнівського спорту, ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко, виконуюча обов’язки начальника Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юлія Гордієнко та заступник директора Полтавської ЗОШ №2 Надія Царинна.     

Після запальної «Руханки», діти взяли участь у  флешмобі з «Jump Squats» у кількості 14 стрибків, що символізує кількість здобутих золотих медалей учнями закладів загальної середньої освіти на міжнародних змаганнях,  турнірі на швидкісне складання «кубіка Рубіка, показових естафетних змаганнях «СOOL GAMES», презентації та майстер класах модулів «Фрізбі» та «Флорбол», показових виступах з тхеквондо, змаганнях з футболу та веслування та байдарках і каное ( на спортивній базі  ДЮСШ «Олімпійські надії»).

Беручи участь у заході діти отримали цінний досвід та багато позитивних емоцій.

Також на святі дано старт проведенню ІІ літньої Гімназіади України та Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «COOL GAMES».

Діти змістовно та весело провели час. По завершенню команди закладів освіти та вчителі фізичної культури отримали Подяки Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Полтавське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів