Вихованці Дніпровських ДЮСШ – призери міжнародних змагань

383

Призерами змагань стали вихованці Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств.

В італійському місті Тревільйо закінчився 22-й Чемпіонат світу з Фунакоші шотокан карате «ХХII FSKA World Championships».

Загалом спортсмени Дніпра вибороли до скарбнички збірної України 29 медалей: 2 золоті, 9 срібних та 18 бронзових.

У чеському місті Острава відбувся міжнародний турнір «Moravia Open 2022» з таеквондо-до ІТФ, де у підсумку Дніпряні вибороли 38 медалей: 15 золотих, 9 срібних та 14 бронзових.

Вихованка Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону імені К. В. Вавілова Поліна Баранник виборола третє місце в одиночній категорії на міжнародному юніорському турнірі з бадмінтону RSL Lithuanian U17 International 2022 в м. Вільнюсі.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України