Вихованці ДЮСШ м. Славута активно долучаються до участі у Всеукраїнських заходах

225

Вихованці Славутської дитячо-юнацької спортивної школи (директор – Ірина ЯРЕМЧУК) активно беруть участь у різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах:

• участь у футбольному турнірі серед дітей вікової категорії U-14 «IMPULSE RIVNE CUP» 2023 року у м. Рівне, команда Славутської ДЮСШ, у складі 15 спортсменів, зайняла ІІ загальнокомандне місце;
  • участь І відбірковому етапі Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд молодшої вікової категорії (2011-2012 р.н.) у м. Хмельницький, команда у складі 12 спортсменів, посіла ІІІ загальнокомандне місце;
  • участь у Всеукраїнському турнірі з боксу серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті загиблих захисників та захисниць України, у с.Яблуниця РОМАНЮК Назар посів 5 місце;
  • участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед учнів, пам’яті ЗТУ С. Операйла у м. Київ, ЧЕРНЯК Катерина – ІІ місце (с/х 3000 м), ЯЩУК Демид – 5 місце (1500 м) та  ІІ місце (800 м);
  • у Відкритому чемпіонаті КЗ «ДЮСШ № 2» Луцької міської ради з тенісу настільного, присвяченого пам’яті Змунчило В.І. і Блонського К.П – ПАВЛІКОВСЬКА Яна посіла ІІ місце;
  • у Відкритому кубку Мукачева з футзалу серед команд 2013 р.н., спортсмени у складі 12 осіб, посіли ІІ загальнокомандне місце;
  • у 15 відкритому міжобласному турнірі «Подільська зима» з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодші у м. Хмельницькому – КОЛОТУХІН Назар посів ІІ місце;
  • у Всеукраїнському турнірі з боксу серед юнаків та дівчат, пам’яті заслуженого майстра спорту України А.Федчука  у м. Коломия- АНТОНЮК Вікторія зайняла ІІІ місце;
  • у Відкритому міському турнірі з боксу, присвячений пам’яті Є.Кужельного серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок у м. Хмельницькому: ІІ місце – АНТОНЮК Вікторія, ІІІ місце – РОМАНЮК Назарій, ІІІ місце – ДОРОШУК Діана, ІІІ місце – РТІЩЕВ Нікіта, ІІІ місце – ДОРОШУК Дмитро, ІІІ місце – ЯРОШЕВИЧ Богдан, ІІІ місце – БЄЛОГЛАЗОВ Захар, ІІІ місце – ПРАВДИВА Аліна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України