Вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 з успішно виступили на Кубку Світу з кікбоксингу ВАКО

96

З 12 по 16 червня 2024 року у  м. Будапешт, Угорщина проводився Кубок Світу з кікбоксингу ВАКО. В змаганнях брали участь 2250 кікбоксерів з 50 країн світу.

Серед учасників змагань – вихованці Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 2 (директор – Василь ПАСЕНКО),  поклали в скарбничку збірної команди України срібло та бронзу: ТИМЧУК Даніель (срібна медаль), вагова категорія 75кг лоу кік юніори, в першому поєдинку здолав спортсмена з Польщі в фінальному поєдинку поступився по очках спортсмену з Молдови.

ЛАБАТЮК Сергій (бронзова медаль), вагова категорія 67 кг розділ фул контакт серед дорослих. В першому  поєдинку достроково здолав в третьому раунді (правило трьох ногдаунів) кікбоксера з Польщі, в другому поєдинку здолав спортсмена з Угорщини в першому раунді технічним нокаутом. Третій поєдинок нажаль програв  рішенням суддів спортсмену з Казахстану (який став Володарем Кубка Світу).

Тренуються спортсмени під керівництвом ЗТУ Анатолія Лабатюка та Олександра Назарчука (тренери-викладачі ДЮСШ № 2 м. Кам’янець-Подільський).