Визначились найкращі команди в змаганнях з настільного тенісу серед ЗПО столиці (дівчата)

1841

23 січня в Вищому професійному училищі Національного авіаційного університету відбулись змагання з настільного тенісу в програмі Спартакіади серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва 2019-2020 навчального року серед дівочих команд, в яких взяли участь 21 заклад професійної освіти міста Києва по три учасниці від кожного закладу.

За результатами командних зустрічей чемпіонами м. Києва стала команда Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, друге місце посіли дівчата Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та третє місце посіла команда дівчат з Державного навчального закладу «Київське регіональне вище  професійне училище будівництва».

Всі призери і переможці змагань були нагороджені дипломами Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також медалями і кубками Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації. Нагородження призерів і переможців змагань провели методист Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м.Києві Віктор Буйновський та головний суддя змагань – керівник фізичного виховання ДПТНЗ Київське вище професійне училище водного транспорту Ганна Барановська.

Вітаємо всіх призерів і переможців змагань та бажаємо подальших успіхів в удосконаленні своїх навичок.

Висловлюємо слова подяки адміністрації Вищого професійного училища Національного авіаційного університету та керівнику фізичного виховання ВПУ НАУ Олексію Раймону за організацію суддівства і проведення змагань на високому рівні.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України