Визначились переможці і призери V літньої Гімназіади України з пляжного волейболу

655

В Києві завершились змагання V літньої Гімназіади України з пляжного волейболу, які проходили з 6 по 9 квітня на базі спортивного центру «Sunrise», що є Центром олімпійської підготовки з пляжного волейболу, що проводились серед учнів і учениць в двох вікових категоріях 2008-2010 рр. н і 2005-2007 рр. н.

25 команд дівчат з 13 регіонів України і 27 команд юнаків, що представляли 15 областей України протягом трьох днів змагались задля визначення найсильніших команд. Адже переможці кожної вікової категорії серед дівчат і юнаків матимуть змогу представити Україну на чемпіонаті світу серед учнів, що наприкінці травня відбудеться в Ізраїлі.

Всі команди демонстрували неймовірну спритність та хист, але змагання є змагання і в результаті запеклих поєдинків місця розподілились наступним чином:

Серед дівчат в обох вікових групах (молодші дівчата 2008-2010 р. н. та старші 2005-2007 р.н.): 

І місця – Хмельницька область.

ІІ місця  – Сумська область,

ІІІ місця – Одеська область.

Серед молодших юнаків (2008-2010 р. н.): 

І місце – Рівненська область,

ІІ місце – Херсонська область, 

ІІІ місце – Одеська область.

Старші юнаки (2005-2007 р. н.) демонстрували справжній клас та азарт: 

І місце – місто Київ.

ІІ місце – Рівненська область,

ІІІ місце – Кіровоградська область.

Вітали та вручали нагороди переможцям і призерам V літньої Гімназіади України з пляжного волейболу Борис Чернуха – представник Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Сергій Бобровник – начальник Київського міського відділення КФВС МОН, Олег Савчук – директор Центру Олімпійської підготовки з пляжного волейболу та Сергій Щетинін – головний суддя змагань, суддя національної категорії.

Тож за результатами ігор путівки на ISF World School Beach Volleybal Championship 2023 вибороли команди дівчат Хмельницької області і команди юнаків Рівненської області та міста Києва.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо подальших успіхів та перемог.

Висловлюємо подяку організаторам змагань, зокрема колективу спортивного центру «Sunrise» на чолі з директором Олегом Савчуком, суддівській колегії та всім, хто долучився до створення чудового спортивного та пляжного свята.

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів