Визначились переможці конкурсу «Живи в русі, будь активним – це сучасно, позитивно!»

575

Завершився конкурс фото-колажів в соціальній мережі Facebook, який проводився Донецьким обласним відділення (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України спільно з відділенням Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та кафедрою фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії. 

Цього разу цільовою аудиторією було обрано дітей молодшого шкільного віку (учні 1-6 класів). Згідно умов конкурсу кожен бажаючий міг  зробити фото-колаж, в якому потрібно було розмістити декілька фотографій, на яких дитина займаєтесь руховою активністю на свіжому повітрі (парки, сквери, відкриті спортивні майданчики) і надати роботу до оргкомітету.

Дякуємо Всім учасникам, було надіслано дуже багато робіт, всі роботи цікаві та яскраві. Нам приємно, що участь взяли діти всіх вікових категорій та з різних регіонів Донецької області.

На адресу організаторів було надіслано більше 200 робіт, серед них були обрані кращі і програма RANDOM.ORG обрала трійку переможців.

А саме: 

Корольова Поліна, учениця 4-В класу, ЗОШ №12, місто Слов’янськ;

Карпов Микита, учень 6-А класу, НВК №1, місто Покровськ;

Доманський Максим, учень 3 класу, ЗЗСО №36, місто Родинське.

Переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Донецького обласного відділення КФВС МОН України та відділення НОК України в Донецькій області.

Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними, долучайтеся до нашої сторінки в фейсбуці та беріть участь у нових конкурсах.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів