Визначились переможці та призери фінальних змагань обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів Cool Games

229

Ось і закінчився такий неймовірний і запальний обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games», який продовжує реалізацію ініціативи «Пліч-о-пліч» під егідою Президента України.

Кожен з етапів супроводжувався гідною боротьбою гравців, бурею емоцій, сльозами поразки та перемоги. Кожна команда показала гарну гру – захоплюючу, цікаву, незабутню!

Останній день обласних естафет закінчився суперечкою за звання найсильніших та найспритніших у ІІ віковому дивізіоні. 

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №17, м. Суми, Сумської області привітно відчинила двері для 11 команд із Сумського, Роменського, Конотопського, Охтирського, Шосткинського районів та м. Суми.

Учні показали відмінну фізичну форму та технічну підготовку, проявили високі моральні якості, силу духу та наполегливість. 

Інтрига, хто завоює право представити Сумську область на Всеукраїнському рівні фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» у ІІ віковому дивізіоні тримала усіх учасників у напрузі увесь змагальний день. 

Призові місця між учасниками вищезазначеного заходу розподілилися таким чином:

ІІІ місце виборола команда КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №17, м. Суми, Сумської області;

Срібним призером змагань стала команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» Кролевецької міської ради;

Чемпіонами у ІІ віковому дивізіоні обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» стала команда Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. 

Нагородження переможців та призерів естафет спільно провели директор КУ Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №17, м. Суми, Сумської області Віталій Колісник та начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав Маслов.

Приємною подією стало відзначення Почесною Грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Олександра Лазаренка – учителя фізичної культури Старосільського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області за сумлінну працю, професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед здобувачів освіти.

Дякуємо всім командам, що взяли участь у такому цікавому заході. Бажаємо вам ніколи не сумніватися у своїх силах і прагненнях, завжди боротися до кінця і вірити в успіх, постійно працювати над собою і сміливо перемагати будь-який свій страх. Чемпіонам бажаємо успіхів та перемоги на всеукраїнському етапі! Віримо та пишаємося Вами! 

Дякуємо керівництву навчальному закладу за сприяння у організації естафет, суддівській колегії на чолі з Іриною Чашко, завдяки якій обласний етап заходу був проведений на високому професійному рівні, а головне дякуємо ЗСУ за життя, за навчання, за повноцінний та різносторонній розвиток дітей в умовах війни! Слава Україні! Слава її Героям!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства  освіти і науки України

Коментарі

коментарів