Визначились призери ХІ турніру з шахів серед школярів пам’яті Аскольда Миколая

1181

28 червня, у День Конституції України, на майданчику в парку «Аскольдова могила», що розташований в мальовничому центрі столиці України, відбувся фінал XI шахового турніру серед школярів «Пам‘яті Аскольда Миколая», одного з перших київських князів. Участь у завершальному етапі турніру взяли 11 найкращих юних шахістів столиці, які відібрались для участі в фіналі за попередні півфінальні змагання протягом двох тижнів.

За результатами фінальних змагань за коловою системою найкращим став Ігор Самусенков, друге місце посів Володимир Зубар, а бронзові нагороди виборов Іван Сіднецький. Кожен з призерів і переможець змагань, крім кубку і медалі, отримали значну грошову нагороду від організаторів і спонсорів турніру. Загальний призовий фонд турніру склав 20 000 грн, за що велика подяка родині адвоката Владислава Новікова і Українській греко-католицькій церкві, а також парафіяльному благодійному фонду «Карітас – Печерськ» за підтримки і великої допомоги яких відбувся цей турнір.

Незвично проходило і нагородження учасників і переможців турніру. Пан Отець Ігор Онишкевич запросив всіх для проведення церемонії нагородження пройти до стін церкви Святого Миколая, який, як відомо, є охоронцем і захисником всіх дітей, де і були вручені нагороди і пам’ятні подарунки учасникам, призерам і переможцю турніру.

Крім того, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник передав Подяку Міністерства освіти і науки України вже відомому наймолодшому у Європі міжнародному госмейстеру 17-тирічному Кіріллу Шевченку, який став переможцем Всесвітньої Універсіади, за особистий внесок у піднесення міжнародного авторитету України!

Підтримати юних шахістів також завітали віце-президенти Київської Шахової Федерації Артур Фролов і Олексій Трофимов.

До речі, гості турніру мали змогу взяти участь у дорослому любительському турнірі з шахіф Фролова, що проходив паралельно.

Натхненно і святково провели цей день всі учасники заходу. Велика подяка головним організаторам турніру Київській Шаховій Федерації та Українській греко-католицькій церкві і особисто головному судді змагань Івану Захарчуку за подаровані емоції, гарний настрій, цікаве спілкування, а особливо за залучення дітей не тільки до інтелектуального, а і до духовного розвитку.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів