Визначився переможець XXV чемпіонату Києва серед студентських команд ЗВО під егідою ФАСК

81

13 травня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбувся фінальний матч XXV чемпіонату міста Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти 2023-2024 року.

Розпочався захід вшануванням хвилиною мовчання полеглих Захисників України та Гімном України.

Після чого присутні вшанували пам’ять легендарного тренера Валерія Васильовича Лобановського, який пішов з життя 13 травня 2002 року у віці 63 років, покладанням квітів до його пам’ятника на стадіоні, що названий на честь Великого метра!

Церемонію покладання квітів здійснили найкращі студенти команд фіналістів – Національної академії внутрішніх справ та Державного торговельно-економічного університету.

Підтримати команди у фінальному протистоянні завітали ректори команд-фіналістів: Анатолій Мазаракі – ректор ДТЕУ, Володимир Черняєв – ректор НАВС, генерал-полковник і Сергій Кваша – проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України та президент Футбольної асоціації студентів Києва – Вадим Місюра, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник, Анжела Фокіна – президентка ГО «United by Sport».

Гра була досить динамічною та напруженою. До останніх хвилин кожного тайму команди тримали гідну оборону. В обох таймах арбітри назначали додатковий час і на останніх хвилинах в обох таймах команда ДТЕУ змогла забити по голу в ворота суперника. Команда НАВС пробила оборону ДТЕУ в другому таймі – забивши один гол.

Тож фінальний матч закінчився з рахунком 1:2 на користь команди ДТЕУ.

На нагородженні були присутні і бронзові фіналісти – команда НУБіП України, яка в цей же день грала за ІІІ місце на своєму полі з командою «Медик» ПВНЗ «Київський медичний університет», де матч завершився також з рахунком 1:2 на користь НУБіП України.

Отже, золотий кубок XXV чемпіонату міста Києва з футболу серед студентських команд ЗВО 2023-2024 року поповнив скарбничку нагород Державного торговельно-економічного університету, тренер – Олексій Яценко, срібний кубок здобула команда Національної академії внутрішніх справ, тренер – Олексій Чернишов, і бронзовий – отримала команда Національного університету біоресурсів і природокористування України, тренер – Артем Іллічов.

Також були відзначені найкращі гравці чемпіонату, судді й арбітри: арбітр – Олексій Гаркуша, асистенти арбітра – Євген Слюсар та Микола Медяник, четвертий арбітр – Микита Коновалов та спостерігач матчу – Іван Бондар.

Щиро вітаємо переможців та призерів чемпіонату. Бажаємо їм переможних матчів на полі та в житті, досягнення спортивних цілей і високих результатів в майбутніх чемпіонатах!

Висловлюємо слова вдячності колективу Футбольної асоціації студенті Києва та її президенту Вадиму Місюрі за наполегливу працю в футбольній царині та популяризацію цього динамічного та видовищного виду спорту серед студентської молоді.

Низький уклін Воїнам України, які борються за наше майбутнє!