XIV літня Універсіада України зі стрибків у воду розпочалась у столиці

2104

В Києві в рамках Відкритого кубку України розпочалися змагання XIV літньої Універсіади України зі стрибків у воду, що з 15 по 20 квітня триватимуть на базі спорткомплексу «Ліко».

В змаганнях беруть участь шість областей України, зокрема, Миколаївська, Сумська, Дніпропетровська, Луганська, Харківська та місто Київ. Студенти змагаються в таких видах програм як індивідуальні стрибки трамплін 1 та 3 м, вишка 10 м; синхронні стрибки трамплін 3 м та вишка 10 м; змагання МІКСТ трамплін 3 та 10 м; синхронні стрибки змішаних пар трамплін 3 м та вишка 10 м.

16 квітня відбулося урочисте відкриття змагань, на якому були присутні президент Федерації України зі стрибків у воду Ігор Володимирович Лисов, головний тренер національної збірної команди України зі стрибків у воду Тамара Володимирівна Токмачова, а також начальник департаменту молоді і спорту КМДА Вадим Маркович Гутцайт та начальник відділу спорту КФВС МОН України Борис Едуардович Чернуха, які привітали спортсменів та побажали успіхів у виступах.

Після завершення урочистої частини продовжилися змагання в програмі стрибки трамплін 3 м серед чоловіків, трамплін 1 м серед жінок та синхронні стрибки змішаних пар трамплін 3 м.

За день до цього, 15 квітня, пройшли змагання в програмі Team Event – командні змагання, перемогу в яких здобула пара Данило Горенко, студент Харківської державної академії фізичної культури та спорту (м. Харків) та Аліна Бабаєва, студентка Національного університету фізичного виховання та спорту України (м. Київ).

Попереду ще чотири дні, тож маємо надію, що підготовка до ХХХ Всесвітньої літньої Універсіади 2019 року пройде успішно для наших спортсменів.

Висловлюємо слова вдячності Федерації України зі стрибків у воду, керівництву спортивного комплексу «Ліко» за відмінну організацію змагань та надану можливість проведення XIV літньої Універсіади України зі стрибків у воду на їх території.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОН

Коментарі

коментарів