XVII Спортивні ігри школярів Волині з легкої атлетики відбулись у Луцьку

2133

У відповідності до плану спортивно-масових заходів Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України на 2019 рік 24 жовтня у м. Луцьку на центральній спортивній арені міста стадіоні «Авангард» відбулись XVII Спортивні ігри школярів Волині з легкої атлетики в яких взяли участь понад 250 школярів 2003 р.н. і молодші з міст, районів та ОТГ області.

Під час урочистого відкриття учасників та їх наставників привітали заступник начальника управління освіти, науки та молоді ОДА Тетяна Соломіна, начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України, член виконкому ВНОК у Волинській області Олександр Манахін, представник федерації легкої атлетики Волині, головний суддя – суддя національної категорії Олександр Хриплюк, які побажали юним спортсменам вдалих виступів, спортивного гарту, командного духу і перемог.

Змагання, до програм яких входили 11 видів легкої атлетики, розпочались зі спортивної ходьби серед юнаків і дівчат. Перемогу серед дівчат у спортивній ходьбі на 3 км з високим результатом (13.44,6) виборола представниця Любешівського району Валерія Шоломницька.

Серед переможців в інших видах програми слід відзначити результати:

  • Грицак Ілля (м. Нововолинськ) 100м – 11,6 сек.;
  • Микитюк Олена (м. Нововолинськ) стрибки у висоту – 145 см;
  • Процюк Максим (м. Луцьк) метання спису – 54 м 54 см;
  • Каламарчук Христина (м. Луцьк) 200 м – 28.8 сек.;
  • Гринюк Вадим (Маневицький район) 200 м – 24,7 сек.;
  • Єфемчук Олена (Маневицький район) 400 м – 1.02,4 сек.;
  • Каліщук Тарас (м. Володимир-Волинський) стрибки у висоту – 185 см;
  • Карпюк Орест (Рожищенський район) 100 м – 55.1 см.
 

За підсумками командної боротьби перемогу вибороли учні ЗЗСО м. Луцька, другу і третю сходинку посіли відповідно школярі Любешівського району та м. Ковеля.

Серед об’єднаних територіальних громад перше місце у школярів Любешівської, другу і третю сходинки посіли учні Колківської і Цуманської ОТГ.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів