Європейські університетські ігри підійшли до свого завершення

876

От і закінчилися IV Європейські університетські ігри, які з 15 до 28 липня проходили в Коїмбрі (Португалія). Їх оргазіатор – Європейська асоціація студентського спорту (EUSA). Україна була представлена в 6 видах спорту з 13: футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування і бадмінтон. Щодо університетів, то це Сумський державний університет, Національний університет «Харківський політехнічний інститут», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Київський університет імені Бориса Грінченка та Чорноморський національний університет імені Петра Могили.
Усього участь в Іграх взяли понад 4000 учасників і учасниць з 39 країн.
У загальнокомандному рейтингу Україна займає 12 місце, маючи в своєму активі 10 нагород (2 – золоті, 2 – срібні, 6 – бронзових медалей).
Медалі найвищого ґатунку вибороли у жіночій парі в бадмінтоні Марина Ільїнська/Владислава Лісна та в дзюдо Андрій Колесник (+100).
Срібні нагороди у баскетболісток 3х3 у складі Христини Філевич, Оксани Моллової, Вікторії Карєвої, Анастасії Сидорак та в дзюдо у Геворга Манукяна (до 73).
Бронзові медалі Україні принесли в одиночках у бадмінтоні Марина Ільїнська, Владислава Лісна та Олександр Шмундяк; у дзюдо – Ганна Антикало (-70) і Кирило Самотуг (-60); збірна команда з футболу.
Це найуспішніший виступ української збірної на Європейських університетських іграх.
Наступні відбудуться у Сербії (2020), Польщі (2022), Угорщині (2024).

 

Коментарі

коментарів