Юні спортсмени Дніпропетровщини переможці та призери міжнародних та Всеукраїнських змагань

278

В естонському місті Тарту закінчилися два Міжнародні турніри з бадмінтону, де вихованки Дніпровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з бадмінтону ім. Вавілова Поліна Бараннік виборола 2 срібні, Кароліна Баштаненко одну срібну медаль.

В XVIII чемпіонаті України з черлідингу у м. Львові взяли участь понад тисячу спортсменів із різних регіонів України. Дніпровська команда «Ексклюзив», до якої входять вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту, виборола 10 золотих, 4 срібні та 2 бронзові.

У Хмельницькому закінчився Чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу. У змаганнях  взяли участь понад 500 спортсменів з різних областей України. Вихованці відділення змішаних єдиноборств ММА Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи № 7 здобули 12 золотих, 9 срібних та 2 бронзові медалі.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України