Юні спортсмени Дніпропетровщини – переможці та призери всеукраїнських змагань

282

У Відкритому Всеукраїнському рейтинговому турнірі класу А з тхеквондо ВТФ “TAEKWONDO CUP” серед всіх вікових груп вихованки ДЮСШ № 2 м. Кривого Рогу Черната Ванесса виборола перше місце серед молодших  юнаків, у Тітієвська Катерина друге місце серед кадетів.

На Чемпіонаті та Кубку України з художньої гімнастики вихованки Дніпровської ДЮСШ з гімнастики художньої у групових вправах вибороли два других та чотири третіх місця.

На Чемпіонаті України з бадмінтону серед молоді 2005 року народження і молодше у вихованців Дніпровської СДЮСШОР з бадмінтону ім.. К.В. Вавілова 5 медалей різного ґатунку.

В Чемпіонаті України з кульової стрільби з пневматичної зброї серед спортсменів 2005 року народження і молодше вихованці Дніпровської СДЮСШОР № 1 вибороли 12 медалей різного ґатунку.

Вихованка Дніпровської СДЮСШОР № 3 Наталія Фастова виборола золото в естафетному бігу 4х1 км серед спортсменів до 18 років.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України