ЮНІОРСЬКА ЗБІРНА КИЄВА З БЕЙСБОЛУ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР УКРАЇНИ U-18

799

З 13 по 16 серпня у Кропивницькому на бейсбольному стадіоні «Діамант» відбувся чемпіонат України з бейсболу серед юніорів (U18).

В змаганнях гравців не старших 18-ти років взяли участь збірна команда юнаків м.Києва, яку представляли вихованці освітянських ДЮСШ «Дарниця» (9 вихованців) та КДЮСШ №22 «Олімп» (6 вихованців). За нагороди Чемпіонату наша збірна боролася серед 5 юніорських команд, що чимало, з огляду на достатньо юний вік цього виду спорту в Україні. Це 2 збірні Кіровоградщини, а також команди з Миколаєва та Чернівців.

Після групового етапу збірна столиці вийшла до фіналу змагань і в матчі за перше місце зустрілася зі збірною господарів чемпіонату – командою з Кропивницького. В доволі напруженій боротьбі наші юнаки, на жаль, поступилися господарям поля, але здобули такі важливі і очікувані срібні нагороди, ставши срібними призерами України U-18!

Директор ДЮСШ «Дарниця» Євгеній Ткаченко так прокоментував успіх збірної в Чемпіонаті:  «Тільки два відділення в Києві працює на розвиток цього надзвичайно цікавого (до речі олімпійського) виду спорту!

Незважаючи ні на що, за результатами команда збірної Києва дійшла до фіналу, але все ж програла команді господарям із Кіровоградської області.

І все ж таки за останні більш ніж 15 років, це найкращий результат збірної нашої столиці в цій віковій категорії, тому для команди це великий крок вперед! Тренери гравців, зараз максимально сконцентровані на створенні умов для тренувань команд, так само гравці команди та батьки вихованців. Це зараз першочергове завдання для київського бейсболу та софтболу, до якого ми залучаємо всіх не байдужих до розвитку спорту в столиці!»

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України щиро вітає юних бейсболістів, їх тренерів і наставників, з цим значним спортивним досягненням!

Бажаємо подальшого значного розвитку учнівському бейсболу  у столиці, нових значних успіхів і досягнень на спортивній арені!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів