За крок від медалі

1269

Вчорашній змагальний день Універсіади наші студенти провели в дуже впертій боротьбі. І хоч він і не приніс медалей, та спортсменам нічим дорікнути, адже вони, часом, були дуже близькими до невеличких сенсацій.

Так, чоловіча збірна з баскетболу лише одним очком поступилась американцям – 57:58. У першій половині на майданчику йшла рівна боротьба і на велику перерву команди пішли за переваги збірної США у два очки. Те, що відбувалося на майданчику потім інакше, як трилером неможливо назвати. У третій чверті українці відпустили суперників аж на 9 очок і, здавалося, доля матчу вирішена. Однак, підопічні Віталія Степановського змогли віднайти в собі сили і майже відігралися. Нажаль, аби варивати перемогу синьо-жовтим банально забракло часу. Тож, путівку у плей-офф доведеться виборювати вже сьогодні в очному протистоянні зі збірною Фінляндії.

Досить драматичні події відбулися й на татамі для дзюдо. Тут наша Марія Скора зупинилася за крок до бронзової медалі. У поєдинку проти росіянки Наталі Голомідової українка вже на першій хвилині здобула бал на вазаарі і спокійно проводила поєдинок на свою користь. Однак за 40 секунд до кінця двобою одна з численних атак спортсменки з Росії завершилася вдалим кидком і вона отримала іппон.

Не змогли порадувати перемогою і футболісти. Сьогодні у них був грізний суперник – збірна Італії. Остаточний рахунок, як виявилося, було встановлено вже у першому таймі. Він завершився з рахунком 2:0 на користь господарів Універсіади. Крім того, на останніх секундах першої половини матчу за друге попередження з поля було вилучено Артура Думанюка. Тепер, аби пройти у наступний раунд українцям будь-що потрібно перемагати футболістів з Мексики. Ця зустріч відбудеться 7-го липня.

У синхронних стрибках у воду з 3-метрового трампліна Діана Шелестюк і Нікіта Кривопишин після четвертої спроби йшли третіми з результатом 218,07. Після останнього стрибка вони стали п’ятими з результатом 261,27. Золото завоювали китайські спортсмени – 301,38, срібло у росіян – 287,40, бронза у мексиканців – 279,45.

Сьогодні у нас є досить гарні перспективи на медалі. Триматимемо кулаки за наших гімнастів Яну Федорову та Грико Владислава, які вдало подолали кваліфікаційні раунди.

Також сьогодні на Універсіаді пройдуть фінальні змагання зі стрибків у воду, плавання, дзюдо, фехтування та стрільби.