Запоріжжя вперше приймало етап Кубка України з чирлідингу

2446

У Запоріжжі відбувся 1-й етап Кубка України з чирлідингу. Змагання зібрали 350 учасниць із Києва, Сум, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Мелітополя, Кам’янського.

Дівчатка змагалися у вікових категоріях: 6-12 років, 12-16 років, 16 і старше, а також у категорії «майстерс». Одночасно зі змаганнями Кубка України відбулися змагання Кубка шкільної ліги.

  • Ми вирішили вперше провести етап Кубка України у Запоріжжі, аби дати поштовх розвитку чирлідингу. Адже ми маємо великий відгук у школах – багато шкіл почали розвивати чирлідинг, формується потужна шкільна ліга. Дуже добре залучився Мелітополь, після спільної роботи з відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН, – розповів президент федерації чирлідингу та чирспорту України Андрій Боляк, – ще один цікавий аспект запорізьких змагань це те, що в розділи дуетів іде відбір на участь програми уряду Японії, який фінансує команди з України на поїздку на чемпіонат світу в Нагасакі. Сьогодні будемо переглядати претендентів на цю поїздку.

Запорізьку область на змаганнях представили шість команд школярок. Це учениці Запорізького академічного ліцею, ЗОШ № 15, гімназії № 11, ЗЗОШ № 91. А також мелітопольскі команди НВК № 16 та центру позашкільної освіти «Едельвейс». Всі запорізькі команди зуміли завоювати медалі домашьного Кубка України! Особиливо відзначимо виступи школярок ЗЗОШ № 91 Хортицького району Запоріжжя та ЗОШ№15, які посіли перші місця у своїх категоріях.

У Кубку України з чирлідингу-2019 заплановано три етапи. Другий прийматиме Львів, третій – Полтава. А фінал змагань відбудеться у грудні в Києві.

А вже найближчим часом на спортсменок чекають змагання чемпіонату України, що пройде 19-20 квітня у Харкові. За підсумками виступів на ньому буде сформовано національну збірну, яка представить країну на чемпіонатах Європи і світу.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

 

Коментарі

коментарів